Connecting

W1siziisimnvbxbpbgvkx3rozw1lx2fzc2v0cy9zb2xzynvyes1zb2x1dglvbi9qcgcvymfubmvylwrlzmf1bhquanbnil1d

Picker Packer Anglia - PÓŁROCZNY KONTRAKT

  • Location

    South Elmsall

  • Sector:

    Industrial

  • Job type:

    Temporary

  • Contact:

    Jarosław

  • Contact email:

    recruitment@solsburysolutions.com

  • Salary high:

    9

  • Salary low:

    8

  • Published:

    8 months ago

  • Duration:

    6 miesięcy

  • Expiry date:

    2019-12-04

Solsbury Solutions LTD (wpisana do brytyjskiego rejestru agencji pracy pod numerem 6692690) posiada interesującą ofertę pracy w Wielkiej Brytanii na okres 6 miesięcy w magazynie odzieżowym z siedzibą w Yorkshire:

PICKER/PACKER – pracownik magazynu bez doświadczenia. Oferta skierowana jest do osób indywidualnych, par lub grup znajomych.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tu znajdziesz odpowiedzi na 99% nurtujących Cię pytań! Skopiuj poniższy link do przeglądarki:

Dostępne terminy wylotów:

  • wylot z Warszawy do Doncaster w dniu 09.12.2019 o 6.20- start pracy 10.12.2019
  • wylot z Warszawy do Doncaster w dniu 16.12.2019 o 6.20- start pracy 17.12.2019

Możliwy jest również przyjazd własnym samochodem - prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dnia przyjazdu.

Do obowiazków pracownika nalezało będzie:

• Zbieraniu i pakowaniu zamówień

• Odbieraniu i lokowaniu ubrań

• Wysyłanie zamówień klientom

• Ogólne obowiązki magazynowe

Idealny kandydat:

• Posiada umiejętność pracy w zespole

• Dba o szczegóły

• Jest zmotywowany do pracy

• Pozytywny i zorganizowany

Co oferujemy:

• Zwrot kosztów przelotu/podroży do Wielkiej Brytanii (na konto z pierwszym wynagrodzeniem)

• Gwarantowane godziny pracy (średnia to minimum 40 w tygodniu)

• Potencjalny dodatkowy zysk w wysokości do £2400 * w premii za wyniki

• Możliwość nadgodzin

• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

• 8.21 GBP za godzinę (po 12-stu tygodniach 8.58 GBP za godzinę), każda godzina ponad 40h w tygodniu płatna 150% stawki podstawowej.

• Pomoc przy adaptacji w nowym środowisku

• W pełni platne szkolenie (doświadczenie nie jest wymagane)

Wymagania:

• Podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie

• Dostępność do pracy na okres półrocznej umowy

• Możliwość podjęcia pracy w najblizszym czasie

• Możliwość pracy na wszystkich zmianach

Oferujemy nieoprocentowaną pożyczkę na początek współpracy, aby umożliwić start osobom nie mogącym sobie pozwolić na wyjazd ze względów finansowych. Szczegóły w linku poniżej (prosimy o skopiowanie do przeglądarki):

Prosimy o polubienie naszej strony na facebooku „Praca W Anglii Po Polsku”. Zamieszczamy tam aktualne informacje dotyczące powyższej oferty.

Prosimy o wysłanie CV klikając w przycisk "APPLY"

Nasz numer telefonu: +  48666636625 - jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 9.00 do 21.00

Polecamy zapoznać się z naszą polityką prywatności, którą można znaleźć na naszej stronie internetowej https://www.solsburysolutions.com/privacy-policy

Solsbury Solutions Ltd